nagłówek strony Oddziału Wielkopolskiego TChP
Zaproszenie Przewodniczącego Zarządu Oddziału
Szanowni Państwo!

Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za współpracę w ramach działań Oddziału Wielkopolskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich w roku akademickim 2017/18 i gorąco zapraszam do dalszej współpracy i udziału w zebraniach Oddziału.
Rok akademicki 2018/19 zainaugurujemy spotkaniem w Pakosławiu pod Rawiczem w dniu 05 października 2018. Pozostałe spotkania jak do tej pory będą odbywać się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z powodu ograniczonej dostępności sal w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym nie było możliwe całkowite zachowanie dotychczasowej cykliczności spotkań czwartkowych. Chciałbym zaproponować następujące terminy spotkań Oddziału w roku akademickim 2017/18:

8 listopad (sala C)
6 grudzień (sala C)
21 luty (sala C)
21 marzec (sala C)
08 kwiecień (sala C)
21 maj (sala C)

Spotkanie wyjazdowe w Pakosławiu jest wspólną inicjatywą naszego Oddziału, Oddziału Dolnoślaskiego TChP oraz Szpitala Powiatowego w Rawiczu. Tematem przewodnim będą trudne przypadki w chirurgii jamy brzusznej. Udział w spotkaniu potwierdziło wielu ekspertów z tej dziedziny. Szczegółowy program roześlę do Państwa wkrótce. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w spotkaniach, przedstawiania ciekawych przypadków i swoich osiągnieć oraz zgłaszanie propozycji tematów, które Państwa zdaniem warto by poruszać.

Serdecznie pozdrawiam

dr hab. med. Łukasz Dzieciuchowicz
Przewodniczący Zarządu Oddziału Wielkopolskiego TChP
aktualizacja: 2023-03-12