nagłówek strony Oddziału Wielkopolskiego TChP
Szanowne Koleżanki i Koledzy Chirurdzy

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Ministerstwo Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych zdecydowało o kontynuacji finansowania cyklu szkoleniowego w 2012 roku w dziedzinie onkologii dla lekarzy ze specjalizacją z chirurgii ogólnej. Dzięki naszym staraniom w tym roku w Ministerstwo wyraziło zgodę na udział w kursie także lekarzy w trakcie V i VI roku specjalizacji !

W imieniu całego środowiska chirurgicznego pragnę wyrazić duże uznanie za tą niezwykle potrzebną inicjatywę Ministerstwa. Dodatkowo warto podkreślić, że ukończenie szkolenia będzie honorowane uzyskaniem cennego dla każdego z nas dyplomu. Program szkoleniowy będzie realizowany w 2012 roku w 4 ośrodkach (Warszawa, Katowice, Białystok i Rzeszów). Kurs składa się z kilku etapów skondensowanego i efektywnego szkolenia. Tematyka cyklu szkoleniowego obejmuje onkologię ogólną, leczenie raka żołądka, trzustki, wątroby i dróg żółciowych, jelita grubego, nerki i skóry oraz czerniaka.

Udział w szkoleniu w trakcie kursów pokrywane jest w całości przez Ministerstwo Zdrowia. W ramach finansowania przeznaczone zostały środki w formie ryczałtu za nocleg, wyżywienie, koszty podróży oraz delegacje. Niestety liczba miejsc jest ograniczona i o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszystkie informacje dotyczące kursu i rejestracji znajdziecie Państwo na stronie

www.onkologiadlachirurgow.pl

Materiały wykłady, slajdy testy, filmy z techniką chirurgiczną na stronie internetowej dostępne będą dla uczestników kursu po zalogowaniu. Rejestracja drogą internetową.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach

Prof. dr hab. med. Marek Krawczyk
Dr hab. med. Mariusz Frączek
Koordynatorzy Programu
Adres sekretariatu Programu: Oddział Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroentrologicznej
WSCU im. Św. Anny, ul. Barska 16, 02-315 Warszawa, Tel. 22 579 53 84

ikona PDF [.. pismo w formacie PDF ..]

aktualizacja: 2023-03-12